قوانین و مقررات

:قوانين،مقررات و توافق نامه كاربري سايت 
١:اين وب سايت و اپليكيشن پرسه و تمامي فعاليت هاي داخل اپليكيشن پرسه،تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران ميباشد.
٢:كپي مطلب از وب سايت پرسه با ذكر منبع بلامانع است.
٣:اين سايت صرفا براي معرفي اپليكيشن و دانلود پرسه ميباشد.
٤:ثبت نام و فعاليت هر شخصي در اپليكيشن پرسه با هر زبان ،نژاد و محل سكونتي در اپليكيشن ازاد است.
٥:توهين به هر شخص و با هر نيتي از طريق پيام هاي دعوت اپليكيشن پرسه ممنوع ميباشد.
و به صورت يك طرفه باعث سلب عضويت كاربر ميشود و پرسه هيچ مسئوليتي بابت اين موضوع ندارد و در صورت نياز اطلاعات شخص توهين كننده به مراجع قانوني داده ميشود و پرسه ميتواند به علت بد نام شدن نام خود،از شخص خاطي شكايت كند.
٦:تمامي اعضا بايد توجه كافي را براي نگه داري از پسورد خود داشته باشند.
٧:مسئوليت صحت و كيفيت اطلاعات ورودي داخل اپليكيشن پرسه به عهده كاربر بوده و پرسه هيچگونه مسئوليتي در اين خصوص ندارد.
٨:اطلاعات شخصي كاربران در اپليكيشن پرسه كاملا محرمانه است.پرسه تمامي تلاش خود را براي حفاظت از اطلاعات شخصي كاربران انجام ميدهد.
٩:جهت حفظ حريم اطلاعات شخصي كاربران،كاربر تعهد ميدهد تا عامل تلاش جهت هك كردن هرگونه اطلاعات موجود در سايت و اپليكيشن نبوده و هيچگونه معاونت و يا مشاركتي با اشخاص حقوقي و يا حقوقي در اين امر نداشته باشد.
ضمنا كاربر تعهد ميدهد كه هرگونه اطلاع از توسل به هك كردن اطلاعات توسط شخص و يا موسسه ديگر را در اسرع وقت به پشتيباني پرسه اطلاع دهد.
١٠:كابران متعهد ميشوند كه اطلاعات خود را هنگام ثبت نام به صورت صحيح در اپليكيشن پرسه وارد كنند.
در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست ،مسئوليت عواقب بعدي اين عمل صرفا در عهده كاربر مربوطه خواهد بود و پرسه هيچ مسعوليتي در اين زمينه ندارد.
١١:عضويت در اپليكيشن پرسه به منزله عضويت در خبرنامه پرسه بوده و پرسه ميتواند از ايميل و تلفن ثبت نام كنندگان براي ارسال خبرهاي خود استفاده كند.
١٢:هرگونه سواستفاده از اپليكيشن پرسه و سايت اينترنتي و مكاتبه از طرف اپليكيشن پرسه و يا استفاده از نام هاي مشابه كه شبه مشابهت و تطابق را ايجاد نمايد،ممنوع بوده و از طريق شكايت به مراجع ذيل صلاح،دادگاه هاي رسيدگي به جرائم اينترنتي در داخل و يا خارج از كشور و نيز اطلاع رساني به سرويس دهندگان و سرويس گيرندگان اينترنتي قابل پيگرد خواهد بود.
١٣:اپليكيشن پرسه اطلاعات شخصي كاربران را با هيچ مجموعه ديگري به اشتراك نخواهد گذاشت و مراجع ذيل صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون امكان استفاده از اين اطلاعات را خواهند داشت.
١٤:اپليكيشن پرسه اين حق را براي خود محفوظ ميدارد كه در هر زمان بدون نياز به اخطار يا اعلام قبلي،حق عضويت كاربر را سلب نمايد.حساب كاربراني كه قوانين پرسه را نقض كنند يا براي پرسه يا براي كاربران ديگر مشكل به وجود آورند و حقوق مالكيت معنوي را رعايت نكنند و موارد مغاير با قوانين كشور را انجام دهند و يا موارد مشابه ديگري را مرتكب شوند،پرسه ميتواند بدون اخطار قبلي طبق صلاح ديد و تشخيص خود حق حذف دسترسي كاربر به اپليكيشن پرسه را صادر كند،در اين صورت كاربر حق طرح هيچگونه ادعا و اعتراض را ندارد.
١٥:در صورتي كه كاربري نسبت به كاربري ديگر هر نوع شكايت و ادعايي دارد ميتواند از طريق پشتيباني،مراتب را به اطلاع پرسه برساند تا نسبت به موضوع رسيدگي شود.
بديهي است كه اپليكيشن پرسه نسبت به موارد تخلف كاربران كه از آن بي اطلاع باشد،مسئوليتي ندارد.
مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتكاب به جرم در هنگام استفاده از خدمات پرسه) و قوانین مدنی باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و پرسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و پرسه می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی پرسه به عمل آورد.
هر گونه اقدامی از سوی کاربر  که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های پرسه شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. پرسه این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.
١٦:کاربران توافق می‌کنند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به پرسه، از طریق سامانه پرسه بعمل آید و کاربران ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کنند.
١٧:مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربران برعهدۀ کاربر مذکور بوده و وی ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
١٨:کاربران می‌پذیرند هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف پرسه به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
١٩:کاربران با عضویت در خدمات پرسه قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانۀ رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کنند.
٢٠:با استفاده از خدمات پرسه، کاربران می‌پذیرند و موظف می‌باشند که از اپليكيشن پرسه برای انجام هیچ فعالیت غیر‌ قانونی طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند.
٢١:کاربران متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات اپليكيشن پرسه به صورتی که به شرکت یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکنند. در صورتی که کاربران نسبت به سوء استفاده از امکانات فراهم شده در خدمات اپليكيشن پرسه در جهت منافع شخصی و یا آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع پرسه اقدام نمایند، پرسه ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبۀ جبران خسارات وارده اقدام نماید.
٢٢:در صورت تخلف کاربران از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین و مقررات و ضوابط پرسه و شرایط این سند و هر اعمال و رفتاری که حضور یک کاربر را برای پرسه، سایر کاربران و اشخاص ثالث خطرناک نماید و یا مطلوب نباشد،پرسه طبق صلاح دید و تشخیص خود نسبت به حذف دسترسی کاربر مذکور از خدمات پرسه اقدام خواهد نمود. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.
٢٣:کاربران اقرار می‌نمایند کلیه اظهارات، اعلامات، تائیدیه‌ها و محتویات و مندرجات اسناد و مدارک ارائه شده و اطلاعات اعلامی به پرسه و هر آنچه که در آینده اعلام و ارائه می‌گردد منطبق با واقع و حقیقت می‌باشد. در صورتیکه به هر دلیل اعم از اعلام مراجع و اشخاص خلاف اظهارات کاربران اعلام یا احراز گردد،پرسه محق می‌باشد ضمن غیر فعال نمودن دائمی کاربر خاطی و به جهت تخلف نامبرده از موارد فوق نسبت به شكايت قانوني از وي اقدام نمايد.
٢٤:کاربران متعهد میگردند که صرفا با ایمیل و شماره تلفن موبايل متعلق به خود نسبت به ثبت نام در اپلیکیشن پرسه اقدام نمایند.در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب ایمیل و شماره موبايل تماما مسئول بوده و پرسه به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود و در صورت هرگونه سو استفاده از اين موضوع،پرسه هيچ مسئوليتي ندارد و در صورت لزوم طبق صلاح ديد خود ميتواند اين موضوع رو با مراجع قضايي در ميان بگذارد.
٢٥:به طور كلي حفظ امنيت در محيط اينترنت مشابه حفظ امنيت در ساير محيطهاي ارتباطي مانند پست، دورنگار و تلفن براي انتقال اطلاعات محرمانه است. در كليه اين محيطها ممكن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همين دليل ضمن آن كه پرسه تمام تلاش خود را براي ايجاد محيطي امن براي نگهداري و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه مي نمايد، با اين حال از جانب احتياط از كاربران ميخواهد كه هميشه ارتباطات آنلاين اينترنتي خود را ناامن فرض نمايند.پرسه هيچ گونه مسئوليتي در رابطه با امنيت تبادل اطلاعات مشترك نميپذيرد.
 پرسه مسئوليتي نسبت به ضعف ايمني ناشي از نرم افزارها،اپليكيشن ها و يا برنامه هاي مورد استفاده كاربر ندارد.
پرست مسئوليتي نسبت به امنيت تبادل داده ها بين كاربران ندارد.
پرسه مسئوليتي نسبت به در اختيار گرفتن كلمه عبور كاربران، توسط اشخاص ديگر را ندارد.
پرسه تلاش خود را براي حصول بالاترين سطح امنيت ممكن براي كاربران انجام ميدهد از اين رو پرسه نسبت به اموري كه در حيطه مسئوليت مشترك از لحاظ نگهداري امنيت حساب خود ميباشد مسووليتي ندارد.
٢٦:سرويس هاي پرسه ميبايست در جهت مقاصد قانوني استفاده گردد. انتقال، نگهداري يا انتشار هر گونه اطلاعات يا دادهاي كه مخالف هر قانون اجرايي باشد يا مستقيما به تخلف از قانون خاصي كمك كند ممنوع است. اين مورد مي تواند شامل موارد زير و امثالهم باشد:
-هرگونه تخلف از قانون جرايم رايانه اي ايران
-اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم يا كشور
-انتشار اكاذيب عليه ديگران
-كلاه برداريهاي اينترنتي و هرگونه عاملي كه موجب فريب كاربران شود.
-محتواي الحادي و مخالف موازين اسلامي
-اهانت و هجو نسبت به مقامات، نهادها و سازمان حكومتي و عمومي
مسئوليت محتواي درج شده در مشخصات كاربري، تماما بر عهده كاربر است. اين مسئوليت شامل موارد تخلف، عمدا يا سهوا و يا مواردي كه توسط اشخاص ثالث نيز انجام ميپذيرد خواهد بود.
در صورت عدم رعايت قانون جرائم رايانه اي جبران كليه خسارات وهزينه هاي مادي ومعنوي، كلي و جزئي وارد بر پرسه در پاسخگوئي به مراجع ذيصلاح بر عهده كاربر خواهد بود.
پرسه برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد اكانت كاربر و اقامه دعوي و ارائه اطلاعات كاربر كه محتواي مجرمانه در اكانت خود دارد را به مراجع قضائي اقدام نمايد.
٢٧:دامنه  parsehapp.com نام "پرسه اپ"، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده،خدمات درج شده در سایت و اپليكيشن، متعلق به پرسه بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این،مالکیت و منافع کلیه حقوق سامانه پرسه و مندرجات آن منحصرا متعلق به پرسه خواهد بود.
٢٨:كاربران ميتوانند در صورت مشاهده تخلفات كاربران ديگر،آن تخلف را به پشتيباني پرسه گزارش دهند،و پرسه طبق صلاح ديد و تشخيص خود نسبت به رفع آن اقدام مينمايد.
٢٩:كاربران متعهد ميگردند كه مسئوليت عكس پروفايل،نام كاربري و هر آنچه كه به عنوان اطلاعات شخصي در اختيار اپليكيشن پرسه ميگذارند،مطابق با واقعيت و قوانين جمهوري اسلامي و قوانين شرع باشد و مسئوليت استفاده از عكس هاي مستهجن يا عكس هايي كه باعث تحقير شخص خاصي شود و يا مطالب و نام كاربري ايي كه باعث تحقير فرد يا گروهي يا مذهبي گردد،ممنوع بوده و در صورت مشاهده يا گزارش كاربران ديگر،پرسه به صورت يك طرفه حق انسداد حساب كاربر خاطي را دارد و ميتواند طبق صلاح ديد خود به مراجع قضايي ارجاع دهد و شايان ذكر ميلاشد كه پرسه هيچگونه مسئوليتي بابت مشكلات احتمالي اين موضوع ندارد.
٣٠:امنيت رمز عبور حساب كاربري بر عهده مالك حساب ميباشد و در صورت دزديده شدن حساب كاربري،مالك بايد سريعا مراتب را به امور مشتركين پرسه اعلام نمايد و اهراز هويت خويش،رمز جديد را درياف نمايد.
در غير اينصورت مسئوليت عواقب احتمالي بر عهده مالك اكانت ميباشد و پرسه هيچ مسئوليتي را قبول نميكند.
٣١:تمامي دعوت هاي انجام شده در اپليكيشن پرسه بايد طبق قوانين جمهوري اسلامي ايران و موازين شرعي بوده و بديهي ميباشد كه سواستفاده از اين موضوع جرم محسوب ميشود و پرسه به شدت به اين موضوع حساسيت دارد كه درصوت مشاهده تخلف يا اعلام توسط كاربران ديگر،شخص يا اشخاص خاطي را به مراجع قضايي معرفي نمايد و به علت سواستفاده و بدنام كردن اپليكيشن پرسه،شركت پرسه به صورت حقوقي از فرد يا افراد مجرم شكايت ميكند.
اين جرم ها شامل:
-هرگونه تجمعات غير قانوني و خلاف عرف جمهوري اسلامي ايران به هر نحو يا هر شكل ممكن يا به هر بهانه ايي
-هرگونه تجمعات با نيت تخريب و اعتراض و تشويش در اساس جمهوري اسلامي ايران
-هرگونه تجمع و تحسن غير قانوني و در خلاف جهت امنيت نظام جمهوري اسلامي ايران
-هرگونه تجمع در جهت برهم زدن نظم جامعه و يا تشويش اذهان عمومي
-هرگونه تجمع كه باعث درگيري،اقتشاش و مجروح شدن و فوت و برهم زدن نظم جامعه و عفت عمومي گردد
-هرگونه تجمع در اماكن غير قانوني و اماكني كه مورد تاييد نظام جمهوري اسلامي نميباشد
-هرگونه تجمع در دوره همي ها و يا مهماني هايي كه مخالف با شرع و قوانين و موازين جمهوري اسلامي ايران است
-هرگونه تجمع ايي كه منجر به تخريب اموال عمومي،خصوصي و يا دولتي گردد
-هرگونه قرار ملاقات غير قانوني و خلاف عرف جمهوري اسلامي به هر نحو و هر شكل ممكن و يا به هر بهانه ايي
-هرگونه قرار ملاقات در جهت سايت هاي فعال در زمينه HYIP و يا داراي سيستم هرمي
-هرگونه قرار براي فروش يا تبليغ هرگونه كالا و يا خدمات غير مجاز طبق قوانين جاري ايران
-هرگونه قرار و تجمع مرتبط با حامي گروه هاي شناخته شده تروريستي بين المللي
-به صورت كلي هرگونه دعوت و تجمع كه خلاف نظام جمهوري اسلامي ايران باشد و باعث بدنام كردن نام جمهوري اسلامي ايران باشد،مغاير با توافق نامه كاربري پرسه ميباشد و در صورت درخواست از طرف مراجع قضايي،اطلاعات و مشخصات اشخاص دعوت كننده و دعوت شده متخلف را در اختيارشان قرار ميدهد و به علت سعي در بدنام كردن پرسه،اين مجموعه نيز از اشخاص دعوت كننده و دعوت شده متخلف شكايت ميكند،بديهي ميباشد كه پرسه هيچگونه مسئوليتي بابت عواقب موارد فوق ندارد.
٣٢:پرسه هيچ گونه مسئوليتي در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراري مانند بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، آشوب اجتماعي، انفجار، اعتصاب، محدوديتهاي دولتي، تحريم و امثالهم را ندارد. با اين حال در صورت بروز چنين مواردي پرسه تلاش خود را براي كاهش اثرات اين موارد مينمايد. بروز هر يك از موارد اضطرار موجب تخطي كاربران از شرايط خدمات نخواهد شد.تحريم نيز از موارد اضطراري خواهد بود.
٣٣:با ثبت نام در اپليكيشن پرسه،كاربر تمامي ٣٢ بند قوانين و مقررات و توافق نامه كاربري پرسه را پذيرفته و نيازي به اخذ امضاي ديجيتالي و تاييد از كاربر نميباشد.